Not known Factual Statements About gumičky na hřívu koně

do týdne EKKIA VYBRAT VYBRAT Kartáč na hřívu z polypropylenu s nylonovými hroty 23 mm dlouhými, pro snadné a opatrné rozčesávání. Komfortní rukojeť, zakončení s otvorem.

2017-10-09T14:07:09.386+02:00Čapka MakoviceKoupila jsem si nový zimní kabát - takový netradiční, vlastně dva v jednom. Je to lehká prošívaná bunda, vhodná teď na podzim, a přes ni se na zimu navléká vlněný volný kabát. Bunda i kabát jsou béžové. A tak vznikla potřeba vyrobit si nějakou čepici, která by pěkně barevně ladila.Zastavila jsem se v místním obchůdku s galanterií, kde už jsem pořídila spoustu klubíček a většinou z nich vznikly moc pěkné věci. Našla jsem barevnou přízi Nako Colormatik se základní barvou světle hnědou a dlouhými kousky červené, hnědé a růžové. Je to a hundred% akryl, 210 m/100g. To je přesně síla, která mi vyhovuje. Čapka byla hotová za dva večery:Nemám ráda malé kulaté čapky, protože s mou kulatou hlavou a baňatým nosem tvoří velmi nevzhlednou kombinaci.

Informace o tom, jak náš World wide web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kartáč na hřívu HIPPO-TONIC Flower Polypropylenový kartáč s nylonovými jehlicemi pro šetrné a efektivní rozčesávání hřívy a ocasu. Polyurethanová rukojeť s květinovým potiskem. Rozměry: 20 x ten cm.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy.

Jednoduchá péče o srst hřívu a ocas, které získají sametový lesk. Žádné pokroucené dlouhé žíně,…

Společnost KAMÍR a Co spol. s r. o. je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 1058

Čtverec jsem oproti návodu ještě obháčkovala jednou řádkou krátkých sloupků hnědou barvou, přišlo mi to tak pestřejší a veselejší.Jen mi připadá, že je hlava žirafky příliš velká a těžká oproti princeznám. Žirafa bez opory nestojí... Ale do put upýlky to snad nebude vadit. Možná je to i materiálem. Háčkovala jsem z příze Kačenka (fifty % akryl, fifty % bavlna) háčkem číslo three (hlavu) a 4 (tělo). Velký podíl bavlny samozřejmě způsobí, že příze je tvrdší a těžší. Ale má atest i Professional miminka, proto jsem sáhla právě po ní. Jen teď v rodině žádné miminko není, tak bude žirafka chvíli odpočívat a čekat. 

Většina příze byla značky Elian Klasik nebo Elian Mimi, pletla jsem na rovných jehlicích three,five. No, fotila jsem jako obvykle v rychlosti, takže okolí jsem právě nevychytala. Krabice s rozdělanými projekty, Marfuška mizející pod postel - ale takhle to prostě u nás vypadá, když tvořím.V krabici na stole je vidět ještě pár nespotřebovaných klubíček - z těch už vzniká další šátek, tentokrát trochu Adult menší (přidávám/ubírám každou šestou řadu a pečlivě si je značím, aby byl šátek pravidelný) v tlumenějších - pánských barvách.A tady už je druhý šátek:Nafotila jsem si zvlášť ty nejhezčí dvoubarevné kombinace, abych měla inspiraci Professional další tvorbu, ale vyfocené to není tak přesvědčivé, jako v reálu:  Tady jsou pro srovnání oba šátky rozložené. Větší měří na šířku cca 290 cm, Adult malesší 265, na výšku jsou oba stejné, na středu měří 35 cm (60 oček).A na závěr ještě hezčí obrázek prvního šátku, bez rušivých artefaktů:

Hřeben na hřívu koní hliníkový, s rukojetí Professional vyčesávání hřívy a ocasu, hřeben na koňskou hřívu.

Zatímco kulatá část je popsána pěkně srozumitelně a kabelka se hezky tvarovala, čtverec na překrytí horní části se mi nedařil - byl stále křivý a musela jsem ho vypnout, aby se trochu srovnal. Příště asi zvolím jiný, osvědčený čtvercový vzorek.Do kabelky jsem všila podšívku, aby řídkým vzorkem nevypadly Andělce nějaké vzácné poklady.A tu je kabelka z obou stran:A tady visící na tmavé stěně:S takovou bych vyrazila do šumu i já!

Professional vyhledávání, prosím vyplňte toto pole. 70 sportů Ženy Děti Muži Doplňky a výživa Nový Permiták Servis a služby A

Elektrické ohradníky a chovatelské potřeby FARMER CZ s.r.o.- solné a minerální lizy Professional koně

Kartáč na hřívu Nylon malý ,,Rejžák" vyrobený ze syntetických materiálů. Vhodný k úpravě hřívy, poradí gumičky na koňskou hřívu si ale i se zaschlým bahnem a jinými nečistotami po celém koňském těle. Výška štětin je 45mm. Rozměry: 18,5x5,5cm. Různé barvy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *